ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Volná místa    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Zpravodajský server e-komerce.cz má nového majiteleTisk/Print

Brno, 19. dubna 2001: Společnost ABC Systems, s.r.o. se stala novým majitelem zpravodajského serveru e-komerce.cz. Celková hodnota transakce je 500 000 Kč.

e-komerce.cz je vedle reklamního systému Mr.Lin(x) druhým významným projektem společnosti Clark NetProject, spol. s r.o., která se na začátku tohoto roku stala dceřinou společností Computer Press a.s.

"Jsem velmi rád že server e-komerce.cz získal silného a schopného vlastníka, který zajistí jeho další růst a vývoj. Naši čtenáři se mají již v blízké době opravdu na co těšit.", řekl šéfredaktor serveru Pavel Hrůza.

"Paradoxně nejtěžší na celé transakci bylo rozhodování o tom, zda zveřejnit či nezveřejnit její cenu. Nakonec jsme tak učinili, protože se domníváme, že se jedná o jednoznačně pozitivní signál pro všechny investory. e-komerce.cz je vynikající projekt s obrovským potenciálem růstu, který přesně zapadá do naší investiční strategie." dodal Emil Čelustka, jednatel společnosti ABC Systems.


O projektu e-komerce.cz:
Zpravodajský server e-komerce.cz poskytuje informace z oblasti podnikání na Internetu. Cílem e-komerce.cz je poskytovat aktuální a nezávislé informace potřebné pro úspěch v době nových technologií a médií. Server působí pod záštitou Asociace pro elektronickou komerci - APEK (http://www.apek.cz), která je se 165 řádnými a přidruženými členy největší asociací v oblasti elektronické komerce.

Kolektiv e-komerce.cz tvoří z větší části lidé působící na odpovědných postech předních společností, které podnikají v oblasti internetové ekonomiky.

Návštěvníci serveru e-komerce.cz tvoří unikátní skupinu lidí působících v oblasti elektronické komerce, ať už v rámci vlastních projektů nebo v eBusiness odděleních společností s jiným primárním zaměřením. Reprezentují širokou paletu průmyslových odvětví, významem od začínajících firem až po lídry svých oborů. Více informací na adrese http://www.e-komerce.cz


O společnosti ABC Systems, s.r.o.:
Společnost ABC Systems, s.r.o. je vedoucí vývojářskou společností internetových aplikací postavených na platformě Lotus Notes/Domino. Vlajkovou lodí produktové řady je redakční systém RedSys - profesionální nástroj pro snadné publikování na Internetu.

Mezi uživateli Internetu je společnost ABC Systems známa především jako provozovatel dvou specializovaných internetových obchodů. Prvním je spotrebak.cz (http://www.spotrebak.cz) - obchod zaměřený na prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, plotry, kopírky a faxy. Druhým jsou pameti.cz (http://www.pameti.cz) - obchod nabízející paměťové moduly specializovaných výrobců. Oba obchody využívají jedinečné technologie shop.expert, která zákazníkovi značně usnadní výběr zboží. Více informací najdete na webu ABC Systems (http://www.abcsys.cz)


Kontakty:

e-komerce.cz - informace pro novou ekonomiku
Sedla 11, 642 00 Brno
Tel: 05 – 4722 7147
Fax: 05 – 4722 7734
redakce@e-komerce.cz
http://www.e-komerce.cz


ABC Systems, s.r.o.
Sedla 11, 642 00 Brno
Tel: 05 – 4722 7147
Fax: 05 – 4722 7734
pr@abcsys.cz
http://www.abcsys.cz
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
RedSys server můžete provozovat na více serverech s různými operačními systémy?
Ve firmě můžete mít Windows, ale pro server na který přistupují čtenáři je vhodnější Linux ...

           
ABC Systems, s.r.o., Zaoralova 5, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz